Agent’s Clothes надихає літати!

Posted on

Обожнюю авіафестивалі у Музеї авіації. Це коли люди із роззявленими ртами дивляться на могутні крила літаків. А ще, коли дівчата себе відчувають неймовірно тендітними біля бабки-гвинтокрила. І просять своїх хлопців зробити кілька світлин поряд з машиною.
Тішить на фестивалі величезна кількість людей. Вони виглядають неймовірно веселими та сповненими життя — діти бігають біля літаків, грають у квача, а батьки, спостерігаючи за малечею, зручно вмощуються на кольорових, м’яких пуфах з кавою чи без неї. Виглядають люди задоволеними — а це придає життю

райдуги.
Люблю ще цей фестиваль за Agent’s Clothes. У цей день вони як і літаки — у центрі уваги. Насолоджуюся смаком цих хлопців. Ще у студентські роки у моєму гардеробі висіло щонайменше три футболки, одна з яких — зі старим (першим) логотипом. До фестивалю Агенти підготувалися — привезли і світшоти, і новенькі зелені безрукавки (кілька одразу приміряла). А ще хлопці змайстрували невеличкий бекграунд — з кількох картонних ящиків створили стіну, на якій наклеїли назву продукту, а за цим стендом — можна було спокійно переодягнутися.
Брали участь у фестивалі хлопці три дні. Я приїхала на останній. Спочатку спостерігала за тим, як жваво іде торгівля. Артур, наприклад, підказував жінці, який розмір футболки їй більш до обличчя. А Віталік шукав кілька світоштів для парочки, яка не змогла пройти повз. Кажуть, вони три роки тому завершили НАУ. Часто купляли продукцію Агентів, сьогодні вирішили її оновити.
До прилавку підходять батько з малечею — двома дівчатами. Чоловік спілкується з Агентами. Питає за тканину та розміри — хоче жінці подарувати безрукавку. А малеча, шаріючись, ховаються за ногами батька. Час від часу смикають його за штанину, просять нахилитися до них і щось кажуть йому на вухо. Чоловік посміхається, бере безрукавку та дві сорочки. Каже, дівчатам сподобалися літачки: “Тож, довелося на виріст купити!”.
Невеличка перерва. Хлопці люблять такі тематичні фестивалі. Кажуть, можна не лише себе показати, а й самим надихнутися авіаційною тематикою.
До Агентів підходять і студенти НАУ. Видно їх здалека — вирішили одягнути на фестиваль світшоти та безрукавки від Agent’s Clothes. Дехто приміряє новий одяг, дехто спілкується з хлопцями. Дивлюся, і розумію, що одяг-таки “коннектс піпл”. Наприклад, тут можна знайти НАУвських за одягом. Так само і закордоном — на душі якось теплішає, коли десь у Франції знаходиш земляка — людину не тільки з України, а з НАУ. Одразу знаходиться тисяча тем для розмов — від навчання до Студвесни.
Після фестивалю лише приємні відчуття — Agent’s Clothes таки надихає літати!